Arama Yap :
       Detaylı Arama

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10 Version 1511 AIO (64 BIT) (TÜM SÜRÜMLER) Türkçe (UEFI)
#1
ok 

Windows 10 Version 1511 AIO (64 BIT) (TÜM SÜRÜMLER) [UEFI]
TÜM SÜRÜMLER TEK DVD FARKIYLA + TARAFIMIZCA HAZIRLANMIS AIO DVD
YEPYENI ARAYÜZÜYLE VE PERFORMANSIYLA WINDOWS 10 SIZLERLE

VIPKEYFİ.NET / 5 IN 1 AIO UEFI SÜRÜM
64 BIT BÜTÜN SÜRÜMLER VE UEFI DESTEGIYLE!!
*YENI* "VERSION 1511" AIO SÜRÜM ILE BIRLIKTE

NET FRAMEWORK 3.5 AKTIF HALE GETIRILMISTIR!!
2 ADET YENI GÜNCELLEME SISTEME ENTEGRE EDILMISTIR


win10mlt0s.png

IÇERIGINDE YER ALAN SÜRÜMLER
5 IN 1 SÜRÜM (5 SÜRÜM BIRARADA)


Windows 10 Home (64 BIT)
Windows 10 PRO (64 BIT)
Windows 10 Enterprise (64 BIT)
Windows 10 Education (64 BIT)
Windows 10 Single Language (64 BIT)


..ORIJINAL TURKCE SÜRÜMDÜR!!..


[b]AIO SÜRÜM BILGILERI / SISTEM OZELLIKLERI


wnd1015110.png
Orijinal Windows 10 Version 1511 MSDN Sürümleri Kullanılmıştır

Sistem hazırlanırken MSDN sürümler kullanılmıştır. Sisteme herhangi bir ek bileşen eklenmemiş veya çıkartılmamıştır. Özenle hazırlanmış bir sistem olup, aşağıda belirtilen uygulamalar yapılmıştır.


wind7gvdv.png
Version 1511 Sürümü Çıktıktan Hemen Sonra Sunulan Güncellemeler

Version 1511 sürümü sunulduğu gün (12 Kasım 2015) ve hemen birkaç gün sonrasında Microsoft tarafından iki adet güncelleme gelmiştir. Bu güncellemeler "KB3103688" ve "KB3118754" isimli güncellemelerdir. Bu güncellemeler ile birlikte "Windows 10 Version 1511" sürümü "10586.0" dan "10586.11" olarak güncellenmektedir. Sistem kararlılığı açısından önemli olan bu güncellemeler AIO sistemimize DISM yöntemi ile orijinal şekilde entegre edilmiştir. Sistemi ilk kurduğunuzda Arama bölümüne "winver" yazip gelen dosyaya tikladiğinizda "10586.11" olarak göreceksiniz.


wnd1015110.jpg

.NET Framework 3.5

Microsoft Windows 8 ve Windows 10' da .NET Framework 3.5 sürümü mevcut olup aktif değildi. Bu da .NET Framework 3.5 ile çalışan bazı eski uygulamaları çalıştırmakta zorluk yaşatıyordu. Bundan dolayı .NET Framework 3.5 sistemde aktif hale getirilmiştir. Aktif hale getirildiğini görmek için Windows 10 Version 1511 kurulumu tamamlandıktan sonra aşağıdaki yolu takip edip etkinleştiğini görebilirsiniz;
"Denetim Masası -> Program Kaldır -> (Sol Bölümden) Windows özelliklerini aç veya kapat" bölümüne tıklayıp açılan sayfada .Net Framework 3.5 sürümünün etkin olduğunu göreceksiniz.


FKJ3b41.png

UEFI DESTEGI

Bu konumuzda yer alan iki DVD' nin de UEFI desteği vardır. UEFI sistemi daha hızlı çalışmaktadır. Yeni teknoloji BIOS sürümü olarak nitelendirilen UEFI sürüm sadece 64 BIT sistemi desteklemektedir. Konumuzda yer alan sürümde 64 BIT sistemler bir araya toplanmış ve "ESD" sıkıştırma tekniği yapılarak DVD boyutu 3.02 GB olmuştur.

UEFI sistem kurabilmek için ya DVD kullanmanız gerekir ya da USB Bellek kullanmanız gerekir. Eğer USB Bellek kullanacaksınız mutlaka dosya sistemi FAT32 olmalıdır. Çünkü UEFI sistemi sadece FAT32 sistemi desteklemektedir. UEFI kurulumunu USB Bellekten yapmak için aşağıdaki konumuza bakabilirsiniz.

UEFI NEDIR VE NASIL KURULUR?
Bilgi İçin:http://www.vipkeyfi.net/vip-indir-uefi-sistem-nedir-ve-nasil-kurulur.htmlwin100sgnl.png

SISTEM ÖZELLIKLERI;

Teknoloji devi Microsoft, uzun süredir merakla beklenen yeni işletim sistemi Windows 10'un RTM sürümünü yayınladı. Eski sürümlerden izler taşıyan Windows 10, yeni bir başlat menüsü ile karşımıza çıkıyor. Microsoft'un akıllı asistanı Cortana'yı da destekleyen işletim sistemi, farklı cihazlarla senkronize bir biçim de kullanılabiliyor.

Internet Explorer'ın yerini alan yeni internet tarayıcısı Microsoft Edge ise Windows 10'un en dikkat çeken yenilikleri arasında.


win103sgnl.png

CORTANA GELIYOR;

Google Now ve Apple Siri karışımı bir akıllı asistan olan Cortana, açıklandığı üzere Windows 10 tabanlı bilgisayarlarda da kullanılabilecek. Cortana, kullanıcılarından aldığı veri ve bilgileri değerlendirerek akıllı bildirimlerde bulunuyor ve Cortana’yla hem yazılı hem de sesli iletişim kurulabiliyor ancak Microsoft’un en iddialı yeni ürünlerinden Cortana’yı Türkiye’de ve Türkçe dil seçeneğiyle kullanmak maalesef mümkün değil. Fakat ileride Türkçe dil desteği eklenerek Türkiyede kullanıma açılacaktır.


edgemcr0sg.png

INTERNET EXPLORER IN EVRIMLEŞMIŞ HALI: MICROSOFT EDGE;

Chrome ve Firefox karşısında çok kan kaybeden Internet Explorer, Windows 10’da Microsoft Edge adıyla karşımıza çıkıyor ve gerçekten hızlı bir kullanım sunuyor. Sık kullanılanlar, okuma listesi gibi özellikleri içeren menüyü isterseniz sağ tarafa sabitleyip siteleri ekranın sol kısmında görüntüleyebiliyorsunuz. Edge’e eklenen okuma modu makaleleri metin tipine indirgeyerek kolay okuma yapmanızı sağlıyor.

Edge’i rakiplerinden ayıran yanı ise not alma özelliği. Bu özellik ile gezindiğiniz siteler üzerinde not alıp, metinlerin altını çizebiliyor, site üzerinde işaretlemeler yapabiliyorsunuz.

IKISI BIR ARADA CIHAZLAR ICIN CONTINUUM MODU;

Windows 10 mobil cihazlarla uyumlu olduğu için "Continuum" adlı bir özellik sunuyor. Bu özellik ikisi bir arada cihazlarda, uygulama deneyimlerini ve klavye, fare, dokunmatik geçişlerini kolaylaştırıyor. Yani masaüstü bir cihazdan tablete geçişi veya tam tersini mümkün olduğunda akıcı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Bilgisayarınızı klavyeden ayırdığınızda ekran hemen tablet moduna geçerek büyük uygulama ikonlarıyla sizi başbaşa bırakıyor. Dilerseniz bu değişimi her defasında kendiniz de elle yapabiliyorsunuz. Yani ekranı klavyeden ayırsanız da masaüstü modda çalışamaya devam edebiliyorsunuz.


win105sgnl.png

YENI KLAVYE KISAYOLLARI VE SANAL MASAÜSTÜ

Microsoft, Windows 10 kullanıcılarının daha hızlı bir deneyim yaşaması için bazı yeni klavye kısayolları da sunuyor. Örneğin: Windows+Sol ok çifti aktif pencereyi sola, Windows+Sağ ok çifti de aktif pencereyi sağa dayamayı sağlıyor. Böylece ekranı tam olarak ikiye bölmüş gibi çalışabiliyorsunuz.

Görev çubuğundaki "Görev Görünümü" olarak adlandırılan üçlü pencere ikonuna tıkladığınızda pencereleri sıralanmış şekilde görebiliyorsunuz. Windows+Ctrl+D kombinasyonunu kullanarak oluşturacağınız yeni masaüstü menülerinde de farklı pencereler için farklı sanal masaüstü görünümleri oluşturabiliyorsunuz. Örneğin: bir masaüstünde tasarım pencerelerini bir başkasında ofis dökümanlarını kullanmak için ayarlayabilirsiniz.

WINDOWS HELLO VE PASSWORD

Windows Hello, biyometrik kimlik tanıma sistemiyle Windows 10 cihazlarına şifresiz giriş yapabilmenin önünü açıyor ancak bu özelliği kullanabilmeniz için cihazınızın ilgili sensörlere (parmak izi okuyucu, ışıklandırılmış kızıl ötesi algılayıcı vb. biometrik algılayıcılar) sahip olması gerekiyor. Windows Passport ise 3. parti uygulamalara veya sitelere hızlıca giriş yapılabilmesini sağlıyor.

XBOX OYUNCULARI IÇIN CENNET

Microsoft, Windows 10 ile birlikte oyun severleri memnun edecek bir girişimde bulundu. İlk defa hayata geçirilen resmi Xbox entegrasyonu ile Xbox one oyunları Windows 10 yüklü bilgisayarlara aktarılabilecek.

-----------

VIDEOLAR;


SÜRÜM BILGILERI;

Windows 10 ile birlikte karşımıza "4 Adet" DVD sürümü çıkmıştır, Bunlar;

Windows 10 Multiple Editions (Home ve Pro İçerir)
Windows 10 Enterprise
Windows 10 Enterprise LTSB
Windows 10 Education

Yukarıda bahsettiğimiz sürümler arasında birtakım farklılıklar vardır. Bu farklılıklar kişisel tercihlere göre değişebilmektedir. "Multiple Editions" sürümde "Windows 10 Home" ve "Windows 10 PRO" sürümü mevcuttur. Bu sürümler arasındaki farklılıklarda şu şekildedir;

Windows 10 Home: Bu sürüm PC’ler, tabletler ve 2si1 arada cihazlarda son kullanıcılar için tasarlanmış olup aşina olduğunuz başlat menüsü, bireysel asistan Cortana, yeni web tarayıcısı Microsoft Edge, XBOX entegrasyonu, Continuum gibi tüm özellikleri içeren bir sürüm olacak.

Windows 10 PRO: ise yine PC’ler, tabletler ve 2si1 arada cihazlar için dizayn edilmiş olup Windows 10 Home’daki özelliklere ek olarak küçük ölçekteki işletmelerin ihtiyacı olan cihazların ve uygulamaların merkezi yönetilmesi, kritik iş verilerinin korunması, çalışanların mobilitesine olanak sağlayan birçok kurumsal özellikle geliyor.

Windows 10 Enterprise: ise orta ve büyük ölçekteki kurumların ihtiyaç duyduğu ileri güvenlik ve yönetim özelliklerini sunuyor ve kurumsal ölçekte kullanılan sürüm olmaya devam ediyor.

Windows 10 Enterprise LTSB: Windows 10 Enterprise LTSB sürümü sadece kritik güncelleştirmeleri alacak, diğer güncelleştirmeleri almayacak şekilde tasarlandı. Normal Enterprise özelliklerinin tamamının geldiği bu sürümde farklı olarak güncelleştirmelerden sadece kritik güncelleştirmeler alınmaktadır.

Windows 10 Education: Okullar, kolejler ve üniversiteleri hedef alan bir sürümdür. Windows 10 Enterprise’ın tüm özelliklerine sahiptir. Farklı olarak sadece Akademik Lisanslama kapsamında temin edilebilir.

:: DETAYLI BILGI ICIN ::
WINDOWS 10 SURUMLERI VE FARKLILIKLARI NELERDIR! KONUSUNU ZIYARET EDINIZ!!
http://www.vipkeyfi.net/vip-indir-window...erdir.html
————————————————————-
Yapı: 10586.11 (VERSION 1511) RTM
Windows Sürümü:10 Version 1511 FINAL AIO (64 BIT) [UEFI]
Dil: ORIJINAL TÜRKÇE
Boyut: 3.02 GB (64 BIT) [ESD] [UEFI]
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot / Durum Temiz

————————————————————–

[b]MASAÜSTÜ SIMGELERINI NASIL AÇABILIRIM?; (IPUCU)


MASAÜSTÜNDEYKEN SAG TIKLAYIN. KIŞISELLEŞTIR, TEMALAR, MASAÜSTÜ SIMGE AYARLARINDAN YAPABILIRSINIZ. TABI ÖNCE WINDOWSUNUZU ETKINLEŞTIRMENIZ GEREKIR.

Minimum Sistem Gereksinimleri;

Islemci: 1 GHZ veya daha yüksek bir işlemci
Ekran Kartı: WDDM sürücülerine sahip DirectX 9 destekli ekran kartı
RAM: 1 GB (32 BIT), 2 GB (64 BIT)
HDD: 16 GB (32 BIT), 20GB (64 BIT)


----

KURULUM SIRASINDA CD-KEY ISTEMEYEN VL SURUMUN KURULUMUNU TAMAMLADIKTAN SONRA ASAGIDAKI AKTIVASYON ARACIYLA AKTIVE EDIN!!


UYARI: KURACAGINIZ SÜRÜM HAKKINDA BILGIYE SAHIP DEGILSENIZ
KONUDA YER ALAN "SÜRÜM BILGILERI" BÖLÜMÜNÜ INCELEYEBILIRSINIZ!!

MICROSOFT TOOLKIT 2.6.B.4 FINAL
..ICERISINDEKI OKU-KURULUM DOSYASINA GÖRE KURUN..
AKTIVASYON DOSYASININ KURULUMU SIRASINDA INTERNET BAGLANTINIZ ACIK OLMALIDIR, KAPATMAYINIZ!!
AKSI TAKTIRDE AKTIVASYON ISLEMI BASARISIZ OLACAKTIR!

-: GÜVENLIK PROGRAMINIZI KAPATIP, INDIRIP, KURUN!! :-


download25.png"TOOLKIT" IN CALISABILMESI ICIN;
SISTEMINIZDE "NET FRAMEWORK 4.0+" KURULU OLMASI GEREKMEKTEDIR.
AKSI HALDE AKTIVASYON ISLEMI HATA VEREBILIR!!USB BELLEKTEN ISLETIM SISTEMI KURMA!!
downloadic.png
http://www.vipkeyfi.net/vip-indir-usb-be...kurma.html


Windows 10 Version 1511 AIO (64 BIT) (TÜM SÜRÜMLER) [TÜRKÇE] [UEFI]
Windows.10.1511.UEFI.Version.AIO.64Bit
MD5 : 26A90842369E00945E5FCB000758C3B4
SHA1 : EAD57B3DD926D16C4554B69C62792255DA4F1372
CRC : E32DA5D9

downloadic.png


Ara
Cevapla
Konu Linki
 


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
program Windows 10 - 12in1 AIO (x86-x64) (Tüm Sürümler) Türkçe (UEFI) AdAnaLI01 1 1,439 08-23-2016, 11:50 AM
Son Mesaj: denon
ok Windows 10 Multiple Editions Version 1511 (TÜRKÇE) (32&64) (Orjinal) VipAdmin 0 269 12-12-2015, 07:33 PM
Son Mesaj: VipAdmin
ok Windows 10 Enterprise Version 1511 (TÜRKÇE) (32-64Bit) (Orjinal) VipAdmin 0 340 12-12-2015, 07:19 PM
Son Mesaj: VipAdmin
gul Windows 10 Enterprise LTSB FINAL (TÜRKÇE) (32-64Bit) (Orjinal) VipAdmin 0 152 12-12-2015, 09:05 AM
Son Mesaj: VipAdmin
  Windows 10 Education Version 1511 (TÜRKÇE) (32-64Bit) (Orjinal) VipAdmin 0 127 12-12-2015, 07:49 AM
Son Mesaj: VipAdmin

Hızlı Menü:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Telif Hakkı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, vipkeyfi@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler