Arama Yap :
       Detaylı Arama

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hz. Yusuf’un Hayatı 1-2-3 Türkçe Dublaj (45 VCD)
#1
gul 
o0yducn.jpg

En son star tvde yayınlanan Hz. Yusufun Hayatı dizisinin 1, 2. ve 3. sezonları olan Hz Yusufun Çocukluk Dönemi, Zindandan Saraya ve Vuslat bölümleri full olarak indirebilirsiniz.Kesinlikle izlemenizi tavsiye edeim.

Hz. Yusufun Hayatı - Çocukluk Dönemi 15 VCD
Kenan ülkesinden mısır ülkesine semavi bir hediye... Bütün insanlar için Kur'an da anlatılan en güzel, en etkileyici ve en dramatik hikâyelerden bir hikaye... Hediye edilmek üzere satın alınan semavi bir köle !Yusuf Peygamber...

Toplam 45 bölümlük dizi film olarak çekilen hz.Yusuf filminin ilk 15 bölümünü içeren sette hz. Yusufun doğumundan köle olarak Mısıra getirilmesi, Potifar ve eşi Züleyha tarafından satın alınması ve burada gençlik çağına gelmesi süreci yer almakta... Hikayelerin en güzelini Ashab-ı Kehf'in yönetmeni Faracullah Silahşör çekti.

Hz. Yusufun Hayatı - Zindandan Saraya 15 VCD
Toplam 45 bölümlük dizi film olarak çekilen hz.Yusuf filminin ikinci 15 bölümlük kısmı Hz. Yusuf´un gençlik döneminden sonraki yaşamını konu almıştır. Hikayelerin en güzelini Ashab-ı Kehf'in yönetmeni Faracullah Silahşör çekti.

Hz. Yusufun Hayatı - Vuslat 15 VCD
Kenan ülkesinden mısır ülkesine semavi bir hediyesi... Bütün insanlar için Kur'an da anlatılan en güzel, en etkileyici ve en dramatik hikâyelerden bir hikaye... Yusuf rüyasında on bir yıldızın, Güneş ve ayın kendisine secde ettiklerini görür. Babası Hz. Yakub ona bu rüyayı sakın kardeşlerine anlatma der ama kardeşler hem rüyayı hem de rüyanın yorumunu duyunca kıskançlık ateşiyle yanmaya başlarlar. Yusuf'u Kenan ülkesinde bir kuyuya atarlar. Yusuf'la, Yusuf'un güzelliğiyle kuyu bir gül bahçesine dönüşür.

Kardeşleri gömleğini de kana bulayarak, Yusuf'u kurt kaptı diye babalarına yalan söylerler ama Yakub inanmaz. ve Yusuf'u beklemek için kendine bir kulübe yapar. Hüzünler kulübesinde Yusuf'un ayrılığıyla Yakub'un gözlerine uyku yürümez'Uyku rüya olur.. Gözlerine ak düşer.

Kuyunun yanından geçmekte olan bir kafile Yusuf'u bulur ve insanların köle olarak alınıp satıldığı Mısır'a Piramitler ülkesine, satmak üzere götürür. Orada az bir fiyatla onu mısır Azîzi'ne satarlar. Aziz Potifar da onu eşi Züleyha'ya hediye eder. Hediye edilmek üzere satın alınan semavi bir köle!

Not : VCD formatındadır. Bilgisayarınıza vlc, gom player var ise sorunsuz oynatır. TV'niz yada dvd, vcd veya media oynatıcınız VCD destekliyor ise usb yada herhangi bir cdye yazarak tvde izlemekte mümkündür.


lrXApk.jpg
VXOjNV.jpg
vip.png

Hz. Yusufun Hayatı - Çocukluk Dönemi

1.Bölüm


2.Bölüm


3.Bölüm


4.Bölüm


5.Bölüm


6.Bölüm


7.Bölüm


8.Bölüm


9.Bölüm


10.Bölüm


11.Bölüm


12.Bölüm


13.Bölüm


14.Bölüm


15.Bölüm


Hz. Yusufun Hayatı - Zindandan Saraya

1.Bölüm


2.Bölüm


3.Bölüm


4.Bölüm


5.Bölüm


6.Bölüm


7.Bölüm


8.Bölüm


9.Bölüm


10.Bölüm


11.Bölüm


12.Bölüm


13.Bölüm


14.Bölüm


15.Bölüm


Hz. Yusufun Hayatı - Vuslat

1.Bölüm


2.Bölüm


3.Bölüm


4.Bölüm


5.Bölüm


6.Bölüm


7.Bölüm


8.Bölüm


9.Bölüm


10.Bölüm


11.Bölüm


12.Bölüm


13.Bölüm


14.Bölüm


15.Bölüm

Ara
Cevapla
#2
Kardeşim Benim Tşk Ederim Emeğine Sağlık...
Ara
Cevapla
#3
Rica ederim iyi seyirler
Ara
Cevapla
#4
linkleri düzeltirmisniz inmiyor
Ara
Cevapla
#5
Hangi bölümleri indiremiyorsunuz. Linklerde bi sıkıntı görünmüyor.
'Bazen Bir "Teşekkür" Bile Yetebilir.!'
Bu Forum Hepimizin. Emeğe Saygı Lütfen. Teşekkürler!

Ara
Cevapla
#6
(03-20-2016, 04:47 PM)ozmo198 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  linkleri düzeltirmisniz inmiyor

Linkler Düzenlendi indirebilirsiniz
Ara
Cevapla
Konu Linki
 


Hızlı Menü:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Telif Hakkı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, vipkeyfi@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler