Arama Yap :
       Detaylı Arama

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avast! Premier 2016 12.3.2280 FINAL (TÜRKÇE) Full
#1
ok 
avstpre160.png

EKSIKSIZ EN USTUN KORUMA: AVAST PREMIER 2016
WINDOWS 10 UYUMLU + FINAL VERSİYON + YENI ÇALIŞAN LISANS!


Programın Özellikleri;

Avast Premier ile Bilgisayarlarınızı Maksimum Güvende Tutun

Avast'ın son yılların önde gelen PC güvenliği yazılımlarını ürettiği bir gerçek ve Avast Premier yazılımıyla tüm diğer antivirüs ve güvenlik programlarındaki en iyi özellikleri bir araya getirmesi sayesinde maksimum güvenliği sağlayarak zar*arlı yazılımlardan korunmak mümkün hale geliyor. Avast Premier'in basit bir antivirüs programından çok daha ötede özellikler sunabilmesi sayesinde hem klasik virüslere karşı, hem de internet üzerinden gelebilecek direkt saldırılara, kimlik ve veri hırsızlıklarına kadar pek çok alanda PC'nizin korumasını sağlayabiliyorsunuz.

Adım adım PC tarama özelliğinin yanında bilgisaya*rınızdaki tüm öğeleri akıllı bir şekilde kendisinin de tarayabilmesi onu pek çok yazılım karşısında daha güvenli yapabiliyor. Bu öğeler arasında sabit disklerinizinden tutun da internet veya yerel ağınızdaki portlara pek çok nokta yer alıyor ve hackerların saldırıları başarılı bir şekilde durdurulabiliyor.

Programın temel antivirüs koruma özelliklerine ek olarak ortaya çıkan ekstra özelliklerini kısa açıklamalarla birlikte özetlersek eminim ki yüklediğinizde nelerle karşılaşacağınızı daha net bir şekilde anlayabilirsiniz.


avstprmr20.png

Şifreler -YENİ!!

Avast Premier 2016 sürümüyle birlikte gelen Şifreler özelliği kullanıcılara bütün şifrelerine tek bir ana şifre ile erişebilme, şifrelerini farklı cihazlar arasında senkronize edebilme, kullanıcı şifrelerinin güvenliğini denetleme imkanı veriyor ve tarayıcılar tarafından depolanan şifreleri silerek bu şifreleri daha güvenli bir kasaya taşıyor. Bu sayede farklı sitelerde kullandığınız şifreleri hatırlama derdinden kurtulurken şifrelerinizi çok daha güvenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz.

SafeZone Tarayıcı -YENİ!!

SafeZone tarayıcı bankacılık ve ödeme işlemlerinizde size ek bir güvenlik kalkanı sunuyor ve otomatik olarak devreye girerek bankacılık ve ödeme sitelerinde size özel bir alan yaratıyor. Bu alan içerisinde gerçekleştirilen işlemlerin dış kaynaklar tarafından takip edilebilmesi mümkün olmuyor. SafeZone içerisinde yer alan Güvenli Mod'da zararlı yazılım içerip içermediğinden veya güvenli olup olmadığından emin olamadığınız siteleri açabilirsiniz ve bu kaynaklardan bilgisayarınıza herhangi bir müdahale gelmesini engelleyebilirsiniz.

Müşteri Geri Bildirim Formu -YENİ!!

Avast teknik destek ekibinden 7 gün 24 saat teknik destek alabilmeniz için Avast Premier'in yeni sürümünde size sunulan geri bildirim formunu kullanabiliyorsunuz. Bu formu kullanarak Avast'ı hatalar ve çalışmayan özellikler hakkında bilgilendirebilir veya gelecek versiyonlarda programa dahil edilmesini istediğiniz özellikleri Avast'a bildirebilirsiniz.

Ev Ağı Güvenliği -İYİLEŞTİRİLMİŞ!!

Avast Premier'in ev ağı güvenliği sistemi sayesinde bilgisayarınızın haricinde yerel ağınızdaki modem, router ve ethernet bağlantısı araçlarında da bir tarama gerçekleştiriliyor ve böylece sizi dışarıdan saldırılarak açık bırakacak noktalar kapatılıyor. Tabii ki mevcut olan saldırı ve girişimlerin de anında tespit edilmesini sağlayan bu özellikle birlikte PC'nize dışarıdan erişim imkansız hale geliyor. Yazılımın yeni versiyonununda evde kullandığınız ağınıza bağlanan cihazları tespit edebiliyorsunuz. Ayrıca Avast Premier sizi yeni bir cihaz ağınıza bağlandığında uyarmakta.

Güvenli HTTPS Taraması -İYİLEŞTİRİLMİŞ!!

WebShield adı verilen Avast teknolojisi Premier ürününde de kullanılıyor ve bu teknoloji sayesinde HTTPS sitelerinin malware yahut diğer tehditlere karşı aktif olarak taranması sağlanıyor. Bu sayede girdiğiniz web sitelerinin herhangi bir sorun barındırması halinde hemen bilgi sahibi olabiliyor ve bağlantıyı kesebiliyorsunuz. Bunun yanında izin verilenler listesini düzenleyerek sık kullandığınız güvenli sitelerin taranmadan erişime açılmasını sağlayabilir, dolayısıyla performansı arttırabilirsiniz.


avstprztz.png

Antivirüs ve Anti-Malware -İYİLEŞTİRİLMİŞ!!

PC güvenlik programları denilince akla zaten ilk olarak antivirüs ve anti-malware programları gelmektedir. Avast Premier'in en temel işlerinden birisi olan antivirüs çözümleri sayesinde bilgisayarınızın donanımsal olarak hasar görmesine neden olabilecek virüsler bile hiç bir sorun yaratamadan ortadan kaldırılıyorlar. Anti-malware'lar ise gereksiz programların bilgisayarınızda cirit atmasına engel oluyor diyebilirim. Avast Premier'in yeni sürümünde tarama teknolojisi kapsamlı bir sistem taramasına dönüşüyor, bu sayede sistem ve yazılım güncellemeleri, performans problemleri, ağ problemleri virüs analiz raporlarıyla birlikte kullanıcılara sunuluyor.

Avast Hesabı -İYİLEŞTİRİLMİŞ!!

Avast Hesabı kullanıcıların Avast Premier'in Şifreler özelliğini kullanacak cihazları belirledikleri ve yönettikleri, farklı bilgisayarlara uzaktan erişmek için kullanabildikleri bir arayüz olarak tanımlanabilir. Bu konsol üzerinden hangi cihazda hangi şifrelerin kullanılabileceğiniz belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınıza ve ailenize uzaktan yardım edebilmek için Avast Hesabı üzerinden bu kişilerin bilgisayarlarına bağlanabiliyorsunuz.

SecureDNS Koruması

Ev dışındaki noktalarda bağlandığımız kablosuz internet bağlantılarının güvenli olmadığı ve veri hırsızlıklarına açık oldukları uzun süredir biliniyor. DNS hijacking adı verilen bu yöntemin üstesinden gelmek ise standart PC kullanıcıları için neredeyse imkansız. Avast Premier'in SecureDNS adlı teknolojisi sayesinde bilgisayarınız ile Avast'ın DNS sunucusu arasındaki bağlantı şifreleniyor ve bu sayede kötü niyetli kişilerin sizin kimlik bilgilerinize erişmesini sağlayacak sahte sitelere bağlantı gibi durumlarla karşılaşılmıyor.

Tarayıcı Temizleme

Bilgisayarımıza yüklediğimiz programların web tarayıcılarımıza bulaştırdıkları anasayfa değiştirme, toolbar ekleme ve eklentiler yükleme gibi kötü unsurlar Avast Premier'in tarayıcı temizleme özelliği sayesinde ortadan kaldırılabiliyorlar. Böylece web tarayıcınızı sıfırlayarak verilerinizi kaybetmek yerine Avast'ın tüm gereksiz ve tehlikeli yazılımları ortadan kaldırmasını sağlayabiliyorsunuz.


avstprtkt.png

Güvenli Bölge

PC'lerimizden gerçekleştirdiğimiz finansal işlemler sırasında girdiğimiz değerler, şifreler, kullanıcı adları ve siteler maalesef keylogger programları tarafından kayıt edilebiliyorlar ve bunu önlemek için daha güvenli bir bölgeden giriş yapılması gerekiyor. Avast Premier bu güvenli bölgeye erişmenizi sağlıyor ve sanal makine üzerinden tüm finansal işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sanal makinede gerçekleştirilen operasyonların keyloggerlar tarafından kaydedilememesi sayesinde kart bilgileriniz, hesaplarınız ve tüm diğer önemli bilgileriniz güven içerisinde kalıyorlar.

Deneme Bölgesi

Avast Premier'in Sandbox adı verilen deneme bölgesi sayesinde yüklediğiniz yeni programları, izlemek istediğiniz videoları, girmek istediğiniz web sitelerini ve çok daha fazlasını ilk olarak deneme bölgesinde açabiliyor, herhangi bir sorun ortaya çıkması durumunda bilgisayarınızdaki gerçek alanlara dokunmalarına engel olarak tamamen ortadan kaldırabiliyorsunuz. Böylece yüklediğiniz bir verinin güvenilir olduğundan emin olduktan sonra bilgisayarınızdaki disklere aktarabiliyorsunuz.

Güvenlik Duvarı

Tabii ki programın bir güvenlik duvarına sahip olmaması düşünülemezdi. Avast Premier'in güvenlik duvarı hackerların bilgisayarınıza gerçekleştirebileceği direkt bir saldırının önünü alıyor ve böylece bilgisayarınızın kontrolünü ele geçirme potansiyeli bulunan bu kişilerin önüne Avast Premier'in güvenlik duvarı çıkıyor.

Eğer PC'nizi korumak için tek tek ayrı programlar kurmak istemiyor, herşeyi bir programdan faydalanarak koruma altına almak istiyorsanız kesinlikle denemeniz gereken programlar arasında yer alıyor. Avast Premier'i üst düzey bir PC güvenliği yazılımı olarak sizlere öneriyoruz.

Sistem Gereksinimleri;

RAM: 256 MB+ RAM
HDD: 1.5 GB Sabit Disk
İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista veya XP SP3


————————————————————-
Sürüm: Premier 2016 12.3.2280 FINAL
Boyut: 227 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot / Durum Temiz

————————————————————–


vip.png

*** Avast! Premier 2016 12.3.2280 FINAL (TÜRKÇE) ***BILGI: AVAST PROGRAMINI KURDUKTAN SONRA, INTERNETE ERISIMINIZ ENGELLENMISSE;
SAG UST BOLUMDEN "YUVARLAK DISLI SIMGESI"(AYARLAR) BOLUMUNE GELIP, SOL BOLUMDEKI "SORUN GIDERME" BOLUMUNE GELIN
SAG TARAFTA ACILAN BOLUMDE ALT KSIMDAKI "YENIDEN YONLENDIRME AYARLARI" NA BASIN, ACILAN BOLUMDE "WEB" KISMINDAKI
"HTTP PORTLARI" BÖLÜMÜNDEKI RAKAMLARI SILIP "TAMAM" DEYIN

INTERNET ERISIMINIZ TEKRAR AKTIF HALE GELMISTIR!!*** Avast! Premier 12 - LICENSE FILE -2016 ***DIKKAT: LISANS SORUNU YASAMAMAK ICIN;
ONCEDEN PROGRAMI KURMUSSANIZ KALDIRIN, YENIDEN KURUN,
LISANSLARDAN BIRINI GIRIN!!Ara
Cevapla
#2
merhaba iki linkte aynı kurulum paketinin linki yok
Ara
Cevapla
#3
Link düzeltilmiştir.
'Bazen Bir "Teşekkür" Bile Yetebilir.!'
Bu Forum Hepimizin. Emeğe Saygı Lütfen. Teşekkürler!

Ara
Cevapla
Konu Linki
 


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
ok Avast! Internet Security 2016 12.3.2280 FINAL (TÜRKÇE) Full VipAdmin 0 54 10-19-2016, 12:21 PM
Son Mesaj: VipAdmin
ok Avira Antivirus Pro 2016 15.0.22.54 FINAL (TÜRKÇE) (FULL) VipAdmin 0 34 10-19-2016, 12:12 PM
Son Mesaj: VipAdmin
ok AVG Internet Security 2016 16.121 Build 7858 FINAL Full VipAdmin 0 65 10-06-2016, 07:59 AM
Son Mesaj: VipAdmin
ok Kaspersky Antivirus 2017 Final + Lisans Full VipAdmin 0 44 09-23-2016, 11:54 AM
Son Mesaj: VipAdmin
ok ESET NOD32 Antivirus 9.0.386.1 FINAL (Eylül 2016) Full VipAdmin 0 101 09-23-2016, 11:38 AM
Son Mesaj: VipAdmin

Hızlı Menü:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Telif Hakkı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, vipkeyfi@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler