Arama Yap :
       Detaylı Arama

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avast! Internet Security 2016 12.3.2280 FINAL (TÜRKÇE) Full
#1
ok 
avstint160.png

CEVRIMICI YAPTIGINIZ HERSEY ICIN GELISMIS GUVENLIK
WINDOWS 10 UYUMLU + FINAL VERSİYON + YENI ÇALIŞAN LISANS!İnternet Ortamında Karşılaşabileceğiniz Her Türlü Tehlikeye Karşı
Sizleri Koruyacak Gelişmiş ve Etkili Bir Güvenlik Yazılımı.


Avast Internet Security 2016, Avast'ın oldukça geniş kapsamlı güvenlik programları arasında yer alıyor ve diğer ücretsiz alternatiflerin aksine kullanıcıları bilhassa internet üzerinden gelebilecek aktif tehditlere karşı korumayı hedefliyor. Klasik anlamdaki antivirüs programlarının genellikle bilgisayara hali hazırda girmiş olan virüsleri temizledikleri biliniyor ancak bu tehditler daha bilgisayara girmeden onları internet üzerinde engellemek günümüzde çok daha önemli.

Avast Internet Security bunu sağlayabilmek için hem web tarayıcınız hem de ağ bağdaştırıcınız ile oldukça sıkı bir şekilde çalışıyor. Dolayısıyla bilgisayarınıza bir şekilde kaçak yollardan giriş yapmaya çalışan yazılımların ve kişisel gizliliğinizi ihlal edecek kodların aktif hale gelmesi daha en başından engelleniyor.


avstis2016.png

Programın bu 2016 sürümünde hem eski özelliklerinde iyileştirmeler hem de yepyeni güvenlik önlemleri mevcut. Bunları sizlerle birlikte kısaca paylaşalım.

Avast Passwords -YENİ!!

Avast Internet Security'nin 2016 sürümündeki en dikkat çekici şey, programın artık bir şifre yöneticisine sahip olması. Bu şifre yöneticisi sayesinde artık web sitelerindeki kullanıcı giriş bilgilerinizi tek tek hatırlamak ya da hatırlamak istemiyorsanız web tarayıcınızda güvensiz bir şekilde saklamak gerekmiyor. Avast'ın güvenliğine emanet ettiğiniz şifrelerinizi her an her zaman talebiniz üzerine kullanmanız mümkün.

Antivirüs ve Anti-Malware Özellikleri

Avast'ın bu versiyonu her ne kadar internet güvenliği üzerine çok sayıda araç barındırsa da klasik virüs koruma görevlerini ya da antimalware özelliklerini de unutmuş değil. Bilgisayarınızda bir şekilde yer edinmiş olan zararlı yazılımlar ve diğer öğeler, Avast'ın aktif ve anlık korumasından pek de kaçamıyorlar.

SafeZone Tarayıcı -YENİ!!

SafeZone web tarayıcısı, Internet Security 2016 ile birlikte geliyor ve kullanıcıların banka işlemleri, kişisel bilgi paylaşımı ve finansal işlemleri için kullanabilecekleri özel bir web tarayıcı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de Avast'ın kendi özel şifreleme mekanizmasından faydalanan SafeZone, böylelikle kişisel bilgilerinizin ve maddi hasar doğurabilecek verilerinizin güven altında kalmasına yardımcı oluyor.

Sandbox Modu

Sandbox modu, bilgisayarınızda çalıştırmaya korktuğunuz yazılımları veya açmak istemediğiniz dosyaları çalıştırabileceğiniz özel ve gizli bir alan yaratıyor. Bu alan içerisinde açtığınız en tehlikeli virüsler bile herhangi bir şekilde özel alanın dışına çıkamıyorlar ve dolayısıyla diğer sistem öğelerine bulaşamıyorlar. Bir dosyayı test etmeden önce bu gizli alanda deneyerek tehlikeli olup olmadığını görebiliyorsunuz.


avstisnxn.png

Avast Cleanup -YENİ!!

Avast'ın Cleanup özelliği, bilgisayarınızda birikmiş olan eski program artıklarını ve genellikle güvenlik açığı doğurabilecek kayıt defteri girdilerini ortadan kaldırarak hem güvenliği hem de performansı aynı anda sunabiliyor. Böylece başka programlara ihtiyaç duymadan tüm sistem pisliklerini ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Program Güncelleme Aracı

Bilgisayarınızdaki eski programlarınızın güvenlik açıkları barındırdığı ve bu nedenle hepsini her daim en son sürümde tutmak gerektiği aşikar. Ancak bazen o kadar çok program kullanıyoruz ki hangisinin eski sürüm hangisinin yeni olduğunu devamlı olarak takip etmek zorlayıcı olabiliyor. Software Updater aracı sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor ve hangi programın güncellenmesi gerektiğini Avast sizin için takip ediyor.

Secureline VPN -GÜNCELLENDİ

Secureline VPN, Avast'ın kendi sunucuları vasıtasıyla sunduğu bir VPN hizmeti olarak kullanılıyor. Hem engelli sitelere giriş yapmak hem de sizi internetten takip edebilecek kişilere karşı kişisel gizliliğinizi korumak için kullanabileceğiniz Secureline VPN, böylelikle internetteki güvenlik sorunlarına çözüm bulurken kişisel özgürlüklere de saygı duyuyor.

SecureDNS

Eğer VPN araçları kadar radikal çözümler aramıyor ancak DNS saldırılarından korunmak ya da DNS engellemelerini aşmak istiyorsanız SecureDNS de Avast Internet Security'nin kullanıma sunduğu araçlar arasında. Böylece gezintileriniz esnasında rahatsız edilmeden web siteleri arasında özgürce dolaşabiliyorsunuz. Fakat tabii ki bir DNS servisinin sizi VPN servisi kadar korumadığını da belirtelim.

Güvenlik Duvarı

İnternet bağlantınız üzerinden gelen ve giden verileri devamlı olarak takip eden Avast'ın güvenlik duvarı, herhangi bir program ya da yazılımın sizden habersiz internet çıkışını kullanmasını ya da internet üzerinden bilgisayarınıza girmesini engelliyor. Böylece fark etmeden izin verdiğiniz programların internete bilgi sızdırması engellenerek kullanıcı güvenliği sağlanıyor.

Anti-Spam

Bilhassa Outlook gibi e-posta programlarını hedefleyen Anti-spam özelliği, sizden bilgi sızdırmak isteyen ya da finansal bilgilerinizi talep eden, hatta sahte sosyal medya girişleri sağlayan spam mailleri filtreleyerek yanlışlıkla bilgilerinizi teslim etmenize engel oluyor. Böylece scam olarak da geçen bu tip sahte e-postaları gerçek bir posta gibi algılama şansınız da kalmıyor. Özellikle deneyimsiz bilgisayar kullanıcılarını pek çok tehditten koruyacağına inanıyorum.avstisawa.png

Deepscren 2.0 -GÜNCELLENDİ

Deepscreen özelliği, bilgisayarınızda çalışan yazılımların önceden bir virüs olarak tanımlanmamaları halinde bile davranışlarını takip ediyor ve bu davranışlarda herhangi bir kötücül yan tespit ederse o programı durduruyor. Böylelikle genellikle güvenli bir program gibi davranan ancak gizli anlarda beklenmedik işler çeviren yazılımların başarıyla durdurulması imkanı doğuyor. Programın bu Deepscreen özelliğinin diğer kullanıcıların bilgisayarlarında gerçekleştirilen işlemleri de kayıt altına aldığını ve ortak bir havuz üzerinden çalıştığını belirtelim. Böylelikle tüm Avast kullanıcıları bir ağda bir araya geliyor ve tehdit paylaşımlarını gerçekleştiriyorlar.

Güvenli HTTPS Taraması -GÜNCELLENDİ

Avast Internet Security'nin HTTPS tarama özelliği, son zamanlarda aslında kullanıcıların güvenliği için oluşturulmuş olan HTTPS protokolünün açıklarından faydalanan tehditleri bertaraf etmenizi sağlıyor. Böylelikle HTTPS üzerinden gelebilecek malware yazılımlar ve sahte sertifikalar kolayca önlenebiliyor.

Ev Ağı Güvenliği -GÜNCELLENDİ

Bazen bilgisayarlara bulaşan tehditlerin ev ağındaki diğer bilgisayarlara yerel ağ üzerinden bulaştığı ve onları da tehdit ettiği bir gerçek. Avast'ın yerel ağ üzerinden diğer PC'lere atlamaya çalışan zararlı programları temizlemek için aktif ağ taraması yapması sayesinde bu tip zorda bırakıcı durumlardan tüm bilgisayarlarınızı arındırabiliyorsunuz.

Web Tarayıcı Temizliği

Avast Internet Security, web tarayıcınızın internet bağlantısı üzerinden gerçekleştirdiği iletişimi de takip ediyor ve bir şekilde sizin zararınıza işlemler gerçekleştirmeye çalışması halinde bunu bildirerek durduruyor. Hatta tarayıcınıza sonradan kurulan toolbar, anasayfa değiştiriciler ve arama motoru araçlarını da silerek web tarayıcınızın olması gereken temiz haline gelmesini sağlayabiliyor.

Avast Internet Security 2016, diğer Avast ürünlerinden bilhassa internet güvenliğini sağlama imkanlarıyla ayrılıyor ve ücretsiz antivirüslerin dar kapsamından sizi kurtararak neredeyse her türlü tehdidi ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor. Programın bu sürümü bir deneme sürümü olarak karşımızda ancak deneme sürecinin sonunda programdan memnun kalırsanız tam sürümü de satın alarak kalıcı bir şekilde internet tehditlerinden PC'nizi koruyabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri;

RAM: 256 MB+ RAM
HDD: 1.5 GB Sabit Disk
İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista veya XP SP3

————————————————————-
Sürüm: Internet Security 2016 12.3.2280 FINAL
Boyut: 227 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot / Durum Temiz

————————————————————–


vip.png
.,, Avast! Internet Security 2016 12.3.2280 FINAL (TÜRKÇE) ,,.
downloadic.png


BILGI: AVAST PROGRAMINI KURDUKTAN SONRA, INTERNETE ERISIMINIZ ENGELLENMISSE;
SAG UST BOLUMDEN "YUVARLAK DISLI SIMGESI"(AYARLAR) BOLUMUNE GELIP, SOL BOLUMDEKI "SORUN GIDERME" BOLUMUNE GELIN
SAG TARAFTA ACILAN BOLUMDE ALT KSIMDAKI "YENIDEN YONLENDIRME AYARLARI" NA BASIN, ACILAN BOLUMDE "WEB" KISMINDAKI
"HTTP PORTLARI" BÖLÜMÜNDEKI RAKAMLARI SILIP "TAMAM" DEYIN

INTERNET ERISIMINIZ TEKRAR AKTIF HALE GELMISTIR!!


.,, Avast! Internet Security 12 - LICENSE FILE -2016 ,,.
..YENI LISANS PAKETIMIZLE %100 FULL!!..
downloadic.png


Ara
Cevapla
Konu Linki
 


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
ok Avast! Premier 2016 12.3.2280 FINAL (TÜRKÇE) Full VipAdmin 2 85 10-19-2016, 07:19 PM
Son Mesaj: ALTINAY
ok Avira Antivirus Pro 2016 15.0.22.54 FINAL (TÜRKÇE) (FULL) VipAdmin 0 34 10-19-2016, 12:12 PM
Son Mesaj: VipAdmin
ok AVG Internet Security 2016 16.121 Build 7858 FINAL Full VipAdmin 0 65 10-06-2016, 07:59 AM
Son Mesaj: VipAdmin
ok Kaspersky Antivirus 2017 Final + Lisans Full VipAdmin 0 44 09-23-2016, 11:54 AM
Son Mesaj: VipAdmin
ok Kaspersky Internet Security 2017 + Lisans Full VipAdmin 0 53 09-23-2016, 11:52 AM
Son Mesaj: VipAdmin

Hızlı Menü:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Telif Hakkı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, vipkeyfi@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler